Pavilon A – konstrukce / prostor Rozkutálený advent ve vile Tugendhat

Zábavně výtvarný workshop pro děti 5–7 let, kapacita 10 dětí.

Pavilon A – konstrukce / prostor   Rozkutálený advent ve vile Tugendhat

Představte si, co se stalo! Ve vile v noci řádil nezbedný šotek Zlatan a natropil nám tady velký nepořádek. Rozprášil i písmenka na výstavě o pavilonu na brněnském výstavišti! Ztratila se hlavně áčka. Zlatan na ně asi trochu žárlí, protože sám je až na konci abecedy. Například z haly se mávnutím noci stala HL, z garáže GRŽ a z terasy TERS. Představte si ten zmatek, kdyby Zlatan řádil i mimo naši vilu a udělal z maminky MMINK a z Adama DM? Ještě by si ho někdo spletl s obchodem. Pojďte to s námi napravit! Nebudeme jenom hledat v zákoutích vily, čeká nás i čas vánočního velkotvoření. Jedno písmenko se totiž zakutálelo tak dokonale, že jej budeme muset nahradit. Zároveň tak vymyslíme kus stavby. Jdeme na to?

Workshop povede architektka Jana Kaštánková (Lidské Mraveniště, neškola architektury pro veřejnost).

Věková kategorie: 5–7 let
Kapacita: 10 dětí
Vstupné: zdarma / nutná předchozí rezervace
Kontakt: Ludmila Bílá Haasová, bila@muzeumbrna.cz, 515 511 018


Výtvarný workshop proběhne jako součást doprovodného programu k výstavě Pavilon A – konstrukce / prostor ve vile Tugendhat. Více informací o samotné výstavě naleznete zde.


Výstavu připravilo Studijní a dokumentační centrum – vila Tugendhat, Muzeum města Brna, za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.