Covid-19: Aktuální opatření

 1. Vila Tugendhat je do odvolání uzavřena pro veřejnost.
 2. Online prodej vstupenek na webových stránkách. Kdy bude možné koupit si vstupenku?
  Prodej vstupenek online je aktuálně pozastaven. O jeho otevření budeme informovat v závislosti na vývoji epidemiologické situace na www.tugendhat.eu a na oficiálních profilech vily Tugendhat: linktr.ee/VillaTugendhat
 3. Informace k navrácení vstupného:
  a) Vstupenky na prohlídky v termínu 18. prosince 2020 – 31. března 2021
  Vila Tugendhat aktuálně zrušila veškeré prohlídky, které měly proběhnout od 18. prosince 2020 do 31. března 2021 (dle aktuálního vývoje situace se může datum měnit). Prohlídky na období duben 2021 a dále nebyly dosud v prodeji.
  Zaplacené vstupné bylo v plné výši automaticky vráceno do 22. března 2021 na účet, z něhož proběhla platba. V případě, že Vám vstupné vráceno nebylo, kontaktujte prosím kolegyni Ditu Šmerdovou, e-mail: smerdova@spilberk.cz. Z provozních důvodů bohužel není možné nabízet za zrušené rezervace náhradní termíny.

b) Dárkový poukaz / voucher
Platnost dárkového poukazu / voucheru se automaticky prodlužuje do konce roku 2021.

c) Vstupenky zakoupené na doprovodné akce
Doprovodné akce vily Tugendhat, které měly proběhnout v období od 9. října 2020 do 15. dubna 2021 (i zde se v závislosti na aktuální situaci může datum měnit), proběhnou v náhradním termínu. Konkrétní postup u jednotlivých akcí je aktuálně v jednání se spoluorganizátory. O výsledku Vás budou informovat naši pracovníci pomocí e-mailu či telefonu, který byl zadán při zakoupení vstupenek.

d) Edukační programy
Jsou do odvolání zrušeny. Zaregistrované skupiny budou kontaktovány kolegyní Bc. Ludmilou Haasovou.

Děkujeme za pochopení!