Aktualizováno 17. listopadu 2020

 

Vážení návštěvníci,

bohužel Vás musíme informovat, že vzhledem k aktuálním nařízením Vlády ČR proti šíření onemocnění COVID-19 zůstává vila Tugendhat minimálně do 30. listopadu 2020 pro veřejnost uzavřena. Zrušeny či přesunuty jsou taktéž veškeré plánované koncerty či umělecká vystoupení. Prodej vstupenek na jakýkoliv termín je pozastaven.

 

INFORMACE K NAVRÁCENÍ VSTUPNÉHO:

  • Vstupenky na prohlídky v termínu 9. října – 30. listopadu 2020

Vila Tugendhat aktuálně ruší veškeré prohlídky, které měly proběhnout od 9. října do 30. listopadu 2020 (dle aktuálního vývoje situace se může datum měnit). Návštěvníci, kterých se toto omezení týká, budou kontaktováni našimi pracovníky na emailu či telefonu, který zadali při zakoupení vstupenek. 

Zaplacené vstupné bude v plné výši automaticky vráceno do 30. listopadu 2020 na účet, z něhož proběhla platba. V případě, že Vám nebylo vráceno, kontaktujte prosím kolegyni Ditu Šmerdovou, email: smerdova@spilberk.cz. Z provozních důvodů bohužel není možné nabízet za zrušené rezervace náhradní termíny.

 

  • Dárkový poukaz / voucher

Platnost dárkového poukazu / voucheru se automaticky prodlužuje do konce roku 2021.

 

  • Vstupenky zakoupené na doprovodné akce

Doprovodné akce vily Tugendhat, které měly proběhnout v období 9. října – 20. listopadu 2020 (i zde se v závislosti na aktuální situaci může datum měnit), proběhnou v náhradním termínu. Konkrétní postup u jednotlivých akcí je aktuálně v jednání se spoluorganizátory. O výsledku Vás budou informovat naši pracovníci pomocí email či telefonu, který byl zadán při zakoupení vstupenek.

 

  • Vstupenky zakoupené na termíny od 1. prosince 2020 a dále

Prodej vstupenek na jakýkoliv termín je aktuálně pozastaven. V závislosti na aktuálních nařízeních a situaci, bude případně vstupné automaticky vráceno i na termíny prohlídek po 1. prosinci 2020. Klienti se vstupenkou zakoupenou online, budou v případě zrušení automaticky kontaktováni na email, který zadali při nakupování vstupenek.

Zahraniční návštěvníky, jejichž návštěva nebude možná vzhledem k omezení cestování do a z ČR, prosíme, aby kontaktovali kolegyni Ditu Šmerdovou, email: smerdova@spilberk.cz

 

  • Edukační programy

Jsou minimálně do 30. listopadu 2020 zrušeny. Zaregistrované skupiny budou kontaktovány kolegyní Bc. Ludmilou Haasovou.

 

  • Kdy bude opět možné koupit vstupenky do vily Tugendhat?

Prodej vstupenek na jakýkoliv termín je aktuálně pozastaven. Otevření prodeje vstupenek a vily samotné veřejnosti bude záviset na aktuálních nařízeních Vlády ČR. O znovuotevření budeme samozřejmě informovat na našich profilech na sociálních sítích a webové stránce.

 

Děkujeme za pochopení!